O nas

Sklep Epack.pl jest własnością firmy GOODMARK Sp. z o.o. Sp.k, która jest jest czołowym producentem taśm pakowych i jedną z największych instytucji opakowaniowych w regionie. Prężnie rozwija się od 1999 roku, bazując przy tym w 100% na kapitale polskim. Jej siła oparta jest na trzech stabilnych filarach: rozwoju, sprzedaży detalicznej i hurtowej. Mimo odmiennej specyfiki każdego z tych obszarów, łączy je pełna koncentracja na potrzebach klientów i zapewnianiu im obsługi na najwyższym europejskim poziomie.

Goodmark – W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów, dokonała się w ostatnich latach w Goodmark Sp. z o.o. Sp. k. jakościowa zmiana w zakresie atrakcyjności i konkurencyjności oferty opakowaniowej oraz doskonalenia obsługi. Główna linia produkcyjna nastawiona jest na produkcję taśm pakowych z nadrukiem firmowym, indywidualnie przygotowanym dla każdego Klienta. Aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców, Goodmark posiada własne studio graficzne, naświetlanie, a także samodzielnie produkuje matryce.

Goodmark – Spójne działania sprawiły, iż marka „Goodmark” stała się gwarancją trafnego wyboru partnera, który nie tylko dostarcza produkty i usługi najwyższej jakości, ale także aktywnie wspiera w podejmowaniu handlowych decyzji. Profesjonalizm i doświadczenie doradców pozwala spełnić oczekiwania wszystkich Klientów i proponować im najlepsze rozwiązania.